Naprawa laptopów

"Niedziałający laptop" - określenie to oznacza tylko jedno, właściciela, który ma problem ze swoim laptopem. Przyczyn, które mogą spowodować awarie jest wiele, np: wirus, uszkodzenia mechaniczne powstałe w skutek upadku, rozlana woda, itp. Laptopy to również urządzenia, które szybko się starzeją, a co za tym idzie wymagają okresowych wymian takich podzespołów jak np: napęd optyczny, bateria oraz innych części.

Naprawa laptopa w autoryzowanym serwisie w Poznaniu

Nikt z nas nie lubi kiedy sprzęt na którym pracujemy, przechowujemy ważne dla nas dane i informacje psuje się w najmniej oczekiwanym momencie, bądź odmawia współpracy bo został zainfekowany wirusem i jego działanie jest mało wydajne. Sami nie poradzimy sobie z usterką laptopa jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy na ten temat i umiejętności. Autoryzowany serwis OTULON Poznań pomoże w usunięciu problemu awarii sprzętu komputerowego.

Rozwiązanie problemów z laptopem w jednym miejscu

Laptop Repair to główna specjalizacja naszego serwisu. Rozwiązania jakie oferujemy zlikwidują prawie każdy problem. Tak samo szczegółowo i skrupulatnie podchodzimy do drobnych napraw, takich jak np. wymiana matrycy w laptopie, napędu optycznego lub gniazda zasilania, jak i tych bardziej skomplikowanych awarii.

Pierwszą czynnością jest oczywiście określenie rodzaju awarii z jaką mamy do czynienia. Nasi specjaliści poinformują Państwa o kosztach, oraz długości trwania naprawy. W przypadku, gdy nie będzie odpowiadać cena, lub czas naprawy możecie Państwo zrezygnować z usługi i odebrać z powrotem swój sprzęt. W przypadku kiedy zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych usług, laptop zostaje przekazany jednemu z naszych ekspertów i poddany jest naprawie. Po rozwiązaniu problemu i przeprowadzeniu testu na sprawność i wydajność pracy, sprawny laptop trafia z powrotem w ręce właściciela.

W naszym centrum serwisowym, płatność jest tylko i wyłącznie za pozytywny wynik naprawy!

Naprawa laptopów  komputerów wszystkich marek 

Centrum serwisowe OTULON oferuje naprawę laptopów wszystkich producentów. Żadna marka laptopa nie stanowi dla nas problemu, by podjąć się jego naprawy. Świadczymy usługi napraw następujących marek laptopów: Acer, Asus, Apple, BENQ, DELL, Fujitsu-Siemens, LG, NEC, RoverBook, Samsung, Sony, Toshiba i wielu innych firm produkcyjnych.

W przypadku, gdy laptop jest już na tyle wyeksploatowany i wysłużony, że nie działa z taką mocą jak tego oczekujemy, oferujemy Państwu do wyboru następujące rozwiązania:

  • zainstalowanie nowego oprogramowania lub modernizacja (upgrade).
  • zakup nowego laptopa w naszej firmie na podstawie starych cen.

Laptop Repair - indywidualne podejście

Odmówiono Państwu naprawy laptopa w innym punkcie naprawczym, lub problem jest niestandardowy i nikt nie chce się podjąć jego rozwiązania? Zapraszamy państwa do centrum OTULON Poznań, ponieważ lubimy wyzwania, niecodzienne usterki i cenimy sobie indywidualne podejście do każdego problemu. Ku zadowoleniu klienta zawsze staramy się sprostać nowemu zadaniu.

Naprawa laptopów w Poznaniu